22. kolo SK Řetězárna : Maletín 3:1 (1:1)

DSCF4124

Pak že to nejde…

Domácí zápasy jsou jako den a noc oproti na hřišti soupeře! V sobotním odpoledni muselo naše áčko po ostudě v Náměšti doma naplno bodovat a to se nakonec podařilo. Na hřišti se opět ukázal i trenér Kratochvíl a znovu prokázal svou životní formu, když hned v úvodu přidal svou čtvrtou branku ve třech jarních startech v 1.A třídě. Přispěl tak k veledůležitým bodům k záchraně, ke které má už naše áčko opravdu hodně blízko.

Od začátku se hraje opatrný fotbal. Do první naší šance se dostane Ondra Maceček, ovšem jeho hlavička končí nad bránou. Hosté se do první šance dostanou v 6. minutě, po chybě Obšila letí na naší bránu prudká střela, kterou však Furik vyráží. Ve 14. minutě jde z naší půle dlouhá přihrávka na Obšila, ten najde v šestnástce Kratochvíla, který na dvakrát překoná brankáře Maletína a posílá náš tým do vedení 1:0. Jinak se hraje poklidný fotbal, s minimem šancí. Až v 29. minutě zaspí naše obrana a rychlý brejk hostů končí přesnou střelou k naší tyčce a je vyrovnáno na 1:1. Jinak poklidný poločas končí menší strkanicí v 44.minutě, kdy rozhodčí zklidní horké hlavy žlutými kartami.

V 54.minutě chytá hostující brankář hlavičku Obšilovi a o tři minuty později zahrává Schneider standartní situaci, ovšem další hlavička Ondy Macečka končí opět mimo. Pak přijde obrovská šance hostů, ovšem ti sami před našim brankářem Furikem stoprocentní šanci nepromění. Až v 63. minutě najde Babčák úplně volného Schneidera, který z hranice pokutového kopu umístěnou střelou posílá náš tým do vedení 2:1. V 67. minutě můžeme definitivně rozhodnout zápas, ovšem ani Srněnský, ani Kratochvíl nepropasují míč do branky hostů. Ti se pak tlačí před naší bránu pokusit se vyrovnat, ovšem je to náš tým, který se v 77. minutě raduje ze třetí branky v zápase, prudkou střelou pod břevno zvyšuje na 3:1 Adam Obšil. V 83. minutě opět vzplanou na hřišti emoce a maletínský hráč vidí za nesportovní chování červenou kartu. Definitivní tečku zápasu může udělat střídající Juríček, ovšem nakonec jen orazítkuje tyčku hostů. Zápas tak končí naší výhrou 3:1.

Příští týden zajíždíme v neděli do sestupem namočených Troubelic a případná naše výhra nám již na 100 procent zajistí záchranu v soutěži. Musíme však i venku konečně podat výkon jako v domácích zápasech.

Branky: Kratochvíl, Schneider, Obšil

Sestava: Furik – Maceček J., Maceček O., Vencálek – Obšil, Schneider, Žák, Kováč, Babčák – Srněnský, Kratochvíl
Střídali: Vlachopulos, Juríček, Malčík, Čzedron

Rozhodčí zápasu: hlavní Krpec Radomír, asistenti Vojtek Jaroslav a Machala Martin

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/SK_Retezarna_Maletin_3_1

Další výsledky 22. kola:

Rapotín : Náměšť 3:2
Chválkovice : Troubelice 2:1 na pk
Bohdíkov : Paseka 0:2
Haňovice : Leština 2:0
Konice : Bělkovice 2:1 na pk
Bohuňovice : Hlubočky 5:1
Bez názvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*