9.kolo Maletín : SK Řetězárna 1:1 (0:1) na pk 5:6

DSCF1077

Dva nečekané body

Naše áčko v sobotu zajíždělo na horkou půdu do Maletína, kde rozhodně nemělo co ztratit. Bohužel absence několika hráčů základní sestavy (Obšil, Bajza, Babčák, Kočí, Chromek) zapříčinila, že mužstvo odjíždělo pouze v 11 lidech a na střídání tak byl připraven jen trenér Kratochvíl. který také nakonec musel v 61. minutě na hřiště.

Hned v úvodu zápasu však mohl jít náš tým do vedení. Ve 2. minutě se prezentuje parádní střelou Schneider, která ale jen orazítkovala tyčku domácí branky. Na těžkém terénu se hrál fotbal plný osobních soubojů a hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště. Ani jeden tým si nevytvořil stoprocentní šanci, až v 38.minutě se k míči dostane Kováč a posílá náš tým přesnou střelou do vedení 1:0. V druhé půli se domácí dostávají postupně do většího tlaku, který však většinou končí před naší šestnáctkou. Posledních dvacet minut už náš soupeř sevře před naší brankou a v 82. minutě se dočkává zaslouženého vyrovnání na 1:1 díky brance Michalčáka. Zápas tak končí po 90. minutách 1:1 a o druhém bodu budou rozhodovat pokutové kopy. Michálek hned první domácí střelu chytá, nakonec však o druhém bodu rozhodne až sedmá série, kterou opět promění Kováč a náš tým si tak veze z Maletína velmi překvapivé dva body.

Příští týden nás čeká domácí zápas s také zachraňujícími se Troubelicemi. Ty po roční odmlce se opět vrátili do 1.A třídy, zápas začne v sobotu již v 15:00 hod.

Další zápasy 9.kola:
Leština : Haňovice 1:2
Bělkovice : Konice 0:1
Hlubočky : Bohuňovice 0:3
Troubelice : Chválkovice 1:4
Náměšť : Rapotín 1:2
Paseka : Bohdíkov 4:2

Bez názvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*