Archív

 

12.kolo SK Řetězárna : Paseka 0:1 (0:0)

DSCF3669

Bez branek to nepůjde

Rozhodčí zápasu: hlavní Hampl Evžen asistenti Kučera Zdeněk a Lizna Oldřich

Fotogalerie: https://lisilka.rajce.idnes.cz/Muzi_A_-_SK_Retezarna_SK_Paseka/
Záznam utkání:

Další výsledky 12.kola:
Leština : Bohuňovice 0:4
Chválkovice : Bohdíkov 1:0
Bělkovice : Náměšť 1:2
Rapotín : Hlubočky 0:1
Konice : Troubelice 1:0
Haňovice : Maletín 1:2 na pk

Bez názvu

Výsledky zápasů 19. – 22.10.2018

Starší žáci:  SK Řetězárna : Vidnava 17:0 (6:0)

Muži A: SK Řetězárna : Paseka 0:1 (0:0)

Dorost: Šumvald : SK Řetězárna 1:6 (1:3) branky Havlík 3, Jedlička, Vrána, Dostál

Muži B: SK Řetězárna : Černá Voda 3:3 (1:3) na pk 4:2 branky Babčák J., Vencálek, Maceček J.

Mladší žáci: Chválkovice : SK Řetězárna 1:7 (1:5) branky Šimko 3, Knilová 3, Černoch

Mladší přípravka A: Jeseník : SK Řetězárna 12:16 (6:8)

Mladší přípravka B: Stará Červená Voda : SK Řetězárna B 2:16 (0:6)  

Pozvánka na víkend

FRG

Program zápasů 18. – 22.10.2018

Mladší přípravka B: čtvrtek 18.10.2018 16:30 hod SK Řetězárna B : Jeseník

Starší žáci: pátek 19.10.2018 17:00 hod SK Řetězárna : Vidnava

Muži A: sobota 20.10.2018 14:30 hod SK Řetězárna : Paseka
(sraz týmu v 13:30 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Evžen Hampl, asistenti Lizna Oldřich a Kučera Zdeněk)

Muži B: neděle 21.10.2018 14:00 hod SK Řetězárna B : Černá Voda
(sraz týmu ve 13:15 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Červenka Antonín, asistenti Tulis Karel a Jelínek Tomáš)

Dorost: sobota 20.10.2018 10:00 hod Šumvald : SK Řetězárna

Starší žáci: neděle 21.10.2018 13:00 hod Chválkovice : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 21.10.2018 10:00 hod Jeseník : SK Řetězárna

Mladší přípravka B: neděle 21.10.2018 10:00 hod Stará Červená Voda : SK Řetězárna B

Starší přípravka: pondělí 22.10.2018 16:30 hod SK Řetězárna : Stará Červená Voda

hjggh

 

1.A třída skupina A – 11.kolo

Výsledky zápasů:

Bělkovice : Leština 3:2
Náměšť : Haňovice 4:0
Maletín : Konice 2:4
Bohdíkov : Bohuňovice 0:1
Hlubočky : SK Řetězárna 2:3 na pk
Troubelice : Rapotín 1:2
Paseka : Chválkovice 1:4

Bez názvu

Výsledky zápasů 13. – 15.10.2010

Muži A: Hlubočky : SK Řetězárna 2:2 (0:2) na pk 2:4 branky Zrník, Schneider

Muži B: Mikulovice : SK Řetězárna 4:1 (1:0) branka Kocián

Dorost: Brodek u Přerova : SK Řetězárna 5:1 (2:1) branka Hýsek

Starší žáci: Lipová-lázně : SK Řetězárna 0:13 (0:7) branky Jurčák 6, Lašák 2, Knil, Dvorník, Kubala, Černoch, Malčíková

Mladší žáci: Velký Týnec : SK Řetězárna 7:1 (3:0) branky Šimko

Starší přípravka: Vidnava : SK Řetězárna 8:9 (3:3) branky Hečko 9