Archív

 

Výsledky zápasů 1. – 3.6.2024

Muži: SK Řetězárna : Nový Malín 1:1 (0:1) branka Malčík

Dorost: SK Řetězárna : Jesenec 2:2 (1:1) na pk 5:4 branky Kubala Čzedron

Starší žáci: SK Řetězárna : Slavonín 6:4 (2:1) branky Schneider 3, Hečko 2, Ondrušík

Mladší žáci: SK Řetězárna : Slavonín 0:12 (0:6)

Starší přípravka: Lipová-lázně : SK Řetězárna 8:22 (5:8)

Mladší přípravka: SK Řetězárna : Bernartice 8:9 (4:5)

Program zápasů 1. – 3.6.2024

Screenshot_20240318_153337_com.huawei.browser_edit_384448818102352

Muži: sobota 1.6.2024 17:00 hod SK ŘETĚZÁRNA : NOVÝ MALÍN

Dorost: sobota 1.6.2024 14:15 hod SK ŘETĚZÁRNA : JESENEC

Žáci: neděle 2.6.2024 10:00/11:45 hod SK ŘETĚZÁRNA : SLAVONÍN

Starší přípravka: čtvrtek 30.5.2024 16:30 hod SK ŘETĚZÁRNA : ZLATÉ HORY
pondělí 3.6.2024 16:30 hod LIPOVÁ-LÁZNĚ : SK ŘETĚZÁRNA

Mladší přípravka: pondělí 3.6.2024 16:30 hod SK ŘETĚZÁRNA : BERNARTICE

86341RBY

Výsledky zápasů 25. – 27.5.2024

Starší žáci: Zábřeh : SK Řetězárna 7:0 (6:0)

Mladší žáci: Zábřeh : SK Řetězárna 11:0 (6:0)

Dorost: Litovel : SK Řetězárna 7:0 (4:0)

Muži: Žulová : SK Řetězárna 3:0 (1:0)

Starší přípravka: SK Řetězárna : Supíkovice 12:10 (6:5)

Mladší přípravka: Zlaté Hory : SK Řetězárna 22:5 (14:2)

Program zápasů 25. – 27.5.2024

Muži: neděle 26.5.2024 14:30 hod ŽULOVÁ : SK ŘETĚZÁRNA

Dorost: sobota 25.5.2024 15:00 hod LITOVEL : SK ŘETĚZÁRNA

Žáci: sobota 25.5.2024 10:00/11:45 hod ZÁBŘEH : SK ŘETĚZÁRNA

Starší přípravka: pondělí 27.5.2024 17:00 hod SUPÍKOVICE : SK ŘETĚZÁRNA

Mladší přípravka: sobota 25.5.2024 10:00 hod ZLATÉ HORY : SK ŘETĚZÁRNA

Snímek obrazovky 2024-05-22 091348

Výsledky zápasů 18. – 19.5.2024

Muži: SK Řetězárna : Zvole 1:0 (0:0) branka Obšil

Dorost: SK Řetězárna : Lutín/Hněvotín 3:3 (1:1) na pk 3:2 branky Lašák, Dužda, Marinka

Starší přípravka: SK Řetězárna : Vápenná 15:8 (7:4)

Mladší přípravka: SK Řetězárna: Jeseník B 9:18 (5:9)

Starší žáci: SK Řetězárna : Černovír 1:5 (1:4) branka Schneider

Mladší žáci: SK Řetězárna : Černovír 0:8 (0:1)

Program zápasů 18. – 20.5.2024

JAVORNÍK

Muži: sobota 18.5.2024 17:00 hod SK ŘETĚZÁRNA : ZVOLE

Dorost: sobota 18.5.2024 14:15 hod SK ŘETĚZÁRNA : LUTÍN/HNĚVOTÍN

Žáci: neděle 19.5.2024 10:00/11:45 hod SK ŘETĚZÁRNA : ČERNOVÍR

Starší přípravka: sobota 18.5.2024 11:30 hod SK ŘETĚZÁRNA : VÁPENNÁ

Mladší přípravka: sobota 18.5.2024 10:00 hod SK ŘETĚZÁRNA : JESENÍK B

obec Česká Ves