Hodnocení podzimní části žákovského mužstva

Své mistrovské zápasy má za sebou i tým žáků SK Řetězárna Česká Ves pod vedením trenérů Pavla Dvorníka a Petra Marcinova mladšího. Tým je tvořen hráči ročník 2003 až 2006 a má celkem 19 hráčů, jedná se o nejpočetnější tým v soutěži.

Během podzimu kluci odehráli celkem 9 utkání v soutěži okresního přeboru, pět zápasů se konalo na hřišti soupeře a 4 zápasy na domácích hřišti. Během podzimní části soutěže tým nepoznal hořkost porážky a získal maximum 27 bodů, celkové skóre 73:9. Většinu týmu tvořili hráči ročníku 2003, což se nakonec projevilo i na výsledcích. Během podzimní části bylo do týmu zapracováno několik mladších hráčů ročníku 2006, kteří ihned zapadli do kolektivu a podíleli se na dobrých výsledcích týmu.

Tým trénoval před soutěží během letních prázdnin 3x týdně a po začátku soutěže 2x týdne, veškeré tréninkové jednotky se odehrály v areálu SK Řetězárna na vždy kvalitně připraveném travnatém hřišti. V případě nepřízně počasí se trénovalo na travnatém plácku vedle hlavního hřiště, což neplnilo účel, ale i s touto překážkou se kluci dobře vyrovnali a předvedli to i v mistrovských zápasech.

Během deštivého měsíce října se ukázala nutnost, aby bylo v areálu SK Řetězárna vybudováno další hřiště, které by se dalo využívat i v případě nepříznivého počasí a ulevilo by se tak hlavní travnaté ploše.

Po polovině soutěže se tým nachází na prvním místě, ale je nutností během zimní přestávky kvalitně potrénovat a dobře se připravit na jarní odvety, které nebudou vůbec jednoduché, neboť ostatní týmy nám budou chtít oplatit porážku z podzimní části soutěže.

Je potřeba taky poděkovat Obci Česká Ves, která týmu zakoupila nové dresy a finančně se podílela na zakoupení teplákových souprav.

MGLD8455

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*