Muži A

 

14.kolo SK Řetězárna : Haňovice 2:2 (2:0) na pk 3:4

DSCF0783

Zmar nad zmar

Branky: Obšil, Žák

Sestava: Michálek- Jati, Vlachopulos, Kováč, Danel – Obšil, Schneider, Žák, Srněnský – Kratochvíl, Babčák
Střídali: Maceček, Jurček

Rozhodčí zápasu: hlavní Habermann Luboš, asistenti Frais Jakub a Šebesta Vratislav

Záznam utkání:

Další výsledky 14.kola:
Olešnice: Náměšť 5:1
Maletín : Troubelice 8:1
Hlubočky : Bělkovice 6:4
Chomoutov : Chválkovice 2:4
Lesnice : Rapotín 1:0
Paseka : Bohdíkov 2:3 na pk

Bez názvu

13.kolo SK Řetězárna : Bělkovice/Laštany 0:0 na pk 4:5

DSCF5469

Smutná podzimní tečka

Sestava: Michálek – Žák, Schneider, Nováček, Kočí – Obšil, Srněnský, Kováč, babčák – Kratochvíl, Jati
Střídali: Vlachopulos, Malčík, Danel

Rozhodčí: hlavní Trávníček Miroslav, asistenti Aberle Jiří a Šmíd Jaroslav

Fotogalerie:
Záznam utkání: https://youtu.be/CVyiZkD1NIQ

Další výsledky 13.kola:
Náměšť : Chomoutov 0:4
Olešnice : Haňovice 5:1
Hlubočky : Bohdíkov 6:0
Maletín : Rapotín 2:1 na pk
Paseka : Troubelice 1:0
Lesnice : Chválkovice 0:3

Bez názvu

Víkend naděje

erhtrhhrth

V sobotu se na našem hřišti odehraje první ze dvou veledůležitých domácích zápasů a jestli chce vůbec naše áčko pomýšlet na záchranu A třídy, tak je nutnost je oba zvládnout! Dva týmy, oba devět bodů, poslední a předposlední tým…. to je SK Řetězárna a Bělkovice/Laštany. Jde prostě doslova o 6 bodů a kdo přezimuje na posledním místě tabulky skupiny A. Naše áčko v minulém kole prohrálo na hřišti Bohdíkova až krutým výsledkem 0:4, to náš sobotní soupeř doma přivítal Olešnici a nakonec také prohrál 0:3. V sobotu tak půjde téměř o vše a já bych tímto chtěl pozvat všechny naše příznivce, kteří i tak ještě nezanevřeli na náš klub, aby přišli klukům pomoct aspoň zafandit nejen svými hlasivkami. Zápas začíná již v 14:30 hod!

Muži A: sobota 26.10.2019 14:30 hod SK Řetězárna : Bělkovice/Laštany
(sraz týmu v 13:30 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Trávníček Miroslav, asistenti Aberle Jiří a Šmíd Jaroslav)

Muži B: neděle 27.10.2019 14:00 hod SK Řetězárna B : Velká Kraš
(sraz týmu v 13:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Fukna Radok, asistenti Tulis Karel a Navrátil Jiří)

Dorost: sobota 26.10.2019 12:00 hod SK Řetězárna : Leština

Starší přípravka: pátek 25.10.2019 16:0 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 27.10.2019 10:00 hod Javorník : SK Řetězárna A 

Sport bar

12.kolo Bohdíkov : SK Řetězárna 4:0 (1:0)

72742148_753072011832487_7157284998435831808_n

Bez branek to nepůjde

Sestava: Jedlička – Kočí, Žák, Schneider – Nováček, Babčák, Obšil, Čzedron, Kováč – Kratochvíl, Jati
Střídali: Malčík

Rozhodčí zápasu: hlavní Hampl Evžen, asistenti Kylar Roman a Horák Jiří

Další výsledky 12.kola:
Chomoutov : Lesnice 2:0
Chválkovice : Maletín 3:2 na pk
Rapotín : Paseka 3:1
Bělkovice : Olešnice 0:3
Troubelice : Hlubočky 4:2
Haňovice : Náměšť 2:1

Bez názvu

Foto: FK Bohdíkov

11.kolo SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0)

DSCF5407

Společně pro tři body

Branky: Babčák, Obšil, Schneider

Sestava: Michálek – Kočí, Žák, Schneider – Obšil, Srněnský, Danel, Babčák, Maceček – Jati, Čzedron
Střídali: Malčík, Vlachopulos

Rozhodčí zápasu: hlavní Brázdil Petr, asistenti Petrásek Jan a Horák Jiří

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/SK_Retezarna_-_Troubelice_3_1
Záznam utkání: https://youtu.be/GkdjnIfbzXA

Další výsledky 11.kola:
Olešnice : Bohdíkov 2:3
Náměšť : Bělkovice 5:1
Hlubočky : Rapotín 3:4 na pk
Maletín : Lesnice 5:0
Haňovice : Chomoutov 0:4
Paseka : Chválkovice 4:2

Bez názvu

 

Výsledky zápasů 11. – 14.10.2019

Mladší přípravka A: Mikulovice : SK Řetězárna 3:20 (2:10)

Starší žáci: SK Řetězárna : Hranice B 5:0 (4:0) branky Králík, Wadel, Knilová, Wolf, Šimko

Dorost: SK Řetězárna : Zvole 4:1 (1:1) branky Malčík 2, Havlík, Koníček

Muži A: SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0) branky Babčák, Obšil, Schneider

Muži B: Bernartice B : SK Řetězárna B 1:3 (0:1) branky Žák, Horný, Kováč