Mladší přípravka – turnaj Bělá pod Pradědem

Dne 17.4.2016 tým mladší přípravky SK Řetězárna pokračoval ve své soutěži, která se tento ročník hraje turnajovým způsobem. Vzhledem k tomu, že se do soutěže přihlásily další týmy, proběhlo rozdělení týmů do dvou skupin. Náš tým je ve skupině s Jeseníkem, Písečnou, Mikulovicemi a Bělou pod Pradědem. Druhá skupina je tvořena týmy Lipová-lázně, Velká Kraš, Vápenná, Javorník A, B. Náš tým vstoupil do soutěže zápasy, které se konaly na hřišti v Bělé pod Pradědem. Vzhledem k poctivé zimní přípravě a účasti na několika zimních turnajích jak už v okrese Jeseník, tak i v Šumperku a také v Praze, bylo naše očekávání od týmu veliké.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem FK Jeseník, kdy od počátku bylo jasné, kdo bude mít v zápase převahu. Náš tým předváděl fotbalové akce jako na běžícím pásu a jednoznačně v zápase dominoval výsledkem 9-2. Nutno podotknout, že za tým Jeseníku hrála většina hráčů poprvé a bylo na nich vidět, že teprve podnikají první fotbalové krůčky. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti týmu Písečné, toto utkání jsme po zlepšeném výkonu ve druhé půlce zápasu nakonec vyhráli 6-1. V zápase proti týmu Písečné jsme nepředvedli dobrý výkon, mnoho hráčů se snažilo, ale oproti zápasu s Jeseníkem jsme měli mnoho nepřesných přihrávek a taky byla na hráčích vidět ztráta koncentrace. Závěrem lze konstatovat, že pravidelné tréninky, které se konaly 2x týdně v tělocvičně a účast na halových turnajích během zimy byla na týmu patrná a to jak už pohybem po hřišti, tak i při hře s míčem. Není tedy náhodou, že někteří naši hráči již pravidelně nastupují za tým starší přípravky a jsou zde platnými členy týmu.

Turnaje se zúčastnili: Černoch Oskar, Bouchal Ondřej, Černěnko Michal, Wadel Samuel, Wolf Adam, Lašák Marek, Robotka Tobiáš, Robotka Jonáš, Gottštein František

Petr Marcinov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*