Mladší přípravka Turnaj Javorník

Dne 19.3.2016 se tým mladší přípravky zúčastnil turnaje ve sportovní hale v Javorníku. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, hrací doba byla stanovena na 1×12 minut.

Hned v prvním zápase se náš tým utkal s týmem pořádajícího Dynama Javorník A. Po vyrovnaném průběhu jsme zápas prohráli 0-2, neboť jsme během celého utkání nebyli schopni zakončit vypracované akce a zamířit na domácí bránu.

Následovalo utkání proti týmu Lipové, jedná se o tým, který spolu hraje velmi krátce. Utkání jsme zvládli a v pohodě jej vyhráli 3-0 . V posledním utkání ve skupině jsme nastoupili proti týmu Velké Kraše a po bojovném výkonu jsme jej vyhráli opět 3-0. Po zápasech ve skupinách následovaly vyřazovací zápasy. O postup mezi nejlepší čtyři týmy turnaje jsme se utkali s týmem Vápenné, tento zápas jsme vyhráli 2-0. V dalším utkání o postup do finále jsme nastoupili proti týmu FK Jeseník a po velmi slabém a chaotickém výkonu jsme zaslouženě prohráli 0-5!!!! Po krátké přestávce jsme odehráli utkání o 3 místo proti týmu Bělé pod Pradědem a po zlepšeném a bojovném výkonu jsme vyhráli 2-0.

Celkovým vítězem turnaje se stal domácí tým Dynama Javorník A, který ve vyrovnaném finálovém utkání porazil Jeseník 1-0.

Sestava: Černoch, Lašák, Jelínek, Wolf, Robotka, Černěnko, Bílek, Bouchal

WP_20160319_14_18_30_Pro

Petr Marcinov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*