Mladší přípravka – Turnaj Jeseník

Dne 22.5.2016 odehrál tým mladší přípravky SK Řetězárna další zápasy své soutěže, hrálo se v areálu FK Jeseník. Čekaly nás zápasy s domácím týmem Jeseníku a Písečnou. Turnaje se tentokrát zúčastnilo více našich hráčů, mimo jiné i benjamínek našeho týmu Kryštof Mandát. A byl to právě Kryštof, který se v zápase stal hrdinou, neboť obětavým zákrokem a i přes bolest zabránil jisté brance soupeře. Do utkání s Jeseníkem jsme nevstoupili vůbec dobře a po pár minutách jsme prohrávali 0-3. Po bojovném výkonu jsme strhli vedení 4-3 na naši stranu. Přes velkou bojovnost jsme nakonec utkání prohráli 5-8. Jeseník v zápase nasadil do hry tři hráče, kteří věkově sice spadají do kategorie mladší přípravky, ale již hrají za starší přípravku. Tito hráči nakonec pomohli domácímu týmu k vítězství.

V dalším zápase jsme hráli proti týmu Písečné. V utkání jsme jasně dominovali od začátku utkání a nakonec jsme vyhráli 6-1. Kluci i přes velké vedro podali bojovný výkon.

Turnaje se zúčastnili: Černoch Oskar, Bouchal Ondřej, Wolf Adam, Lašák Marek, Bílek Adam, Robotka Jonáš, Gottštein František, Robotka Tobiáš, Wadel Samuel, Černěnko Michal, Kryštof Mandát

Petr Marcinov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*