Mladší přípravka turnaj Praha 2016

Dne 26.3.2016 se tým mladší přípravky SK Řetězárna zúčastnil fotbalového turnaje, který se konal na umělé trávě týmu TJ Junior Praha. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým a to 1×17, souběžně na dvou hřištích.

Tým cestoval do Prahy vlakem již dne 25.3.2016, po příjezdu do Prahy se ubytoval a poté vyrazil na společnou krátkou procházku spojenou s obhlídkou hřiště. Již ve večerních hodinách bylo na hráčích patrné, že se na samotný turnaj moc těší. Vrásky na čele nám ve večerních hodinách přidělalo počasí, neboť začalo pršet a teplota se pohybovala okolo 5 stupňů a tak jsme vzali kluky i s rodiči na pohár do kavárny VIŇAS p.Evžena Dostála ml.(rodáka z České Vsi) a hned se všem zvedla nálada.

V sobotu ráno se počasí umoudřilo, bylo bez deště a teplota okolo 8 stupňů. Tým se následně přesunul do VIŇASU na výbornou snídani a poté na hřiště TJ Junior Praha. V prvním utkání turnaje jsme se utkali s týmem Junior Praha, ročník 2009. Po počáteční nervozitě a rozkoukávání jsme utkání ovládli a v poklidu vyhráli celkem jasně 10-0, střelci branek Černoch Viktor 3x, Lašák Marek 3x, Wolf Adam 2x, Wadel Samuel 1x a Robotka Tobiáš 1x.  Ve druhém utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje SK Satalice, toto utkání jsme prohráli zcela jasně 1-8, jedinou branku našeho týmu vstřelil Marek Lašák. Soupeř byl velice dobře technicky i pohybově vybavený a po celý zápas jsme tahali za kratší konec.

Možnost získat ztracené sebevědomí jsme měli v následujícím zápase proti týmu Čelákovic. Zápas jsme nakonec s přehledem vyhráli 9-2, střelci branek Lašák Marek 3x, Černoch Viktor 2x, Jelínek Jan 2x, Wadel Samuel 1x, Robotka Tobiáš 1x. Přes konečné skóre se výsledek nerodil lehce, počátek utkání byl velmi vyrovnaný a až po několika vstřelených brankách jsme převzali převahu nad utkáním a zápas dovedli do vítězného konce. Po krátké přestávce jsme nastoupili do zápasu proti soupeři zvučného jména a to Dukla Praha. Zápas jsme vyhráli 6-0, střelci branek Černoch Viktor 2x, Jelínek Jan 2x, Lašák Marek 1x, Wadel Samuel 1x. Jednalo se o bojovné utkání, ve kterém jsme měli převahu od počátku až do konce zápasu.

Abychom mohli pomýšlet na medailové umístění v turnaji, bylo i nadále třeba sbírat body. Následovalo utkání proti týmu Motorlet Praha, které skončilo remízou 3-3, střelci branek Černoch Viktor 2x, Jelínek Jan 1x. Utkání bylo od počátku velmi vyrovnané a hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Výsledkem byla nakonec spravedlivá dělba bodů pro oba týmy, které si za svou bojovnost bod zasloužily. Toto utkání nás však stálo mnoho sil, které chyběly v dalším zápase proti týmu FK Příbram a zápas jsme prohráli 2-4, střelci branek Lašák Marek a Jelínek Jan. V utkání jsme nastřelili několikrát tyčku soupeřovi branky. I přes velmi bojovný výkon náš tým zápas prohrál.

V posledním zápase jsme se utkali s domácím týmem TJ Junior Praha, utkání jsme nakonec vyhráli 4-3, střelci branek Jelínek Jan a Černoch Viktor 2x. Utkání se odehrávalo s velkým nasazením obou týmů. Do polední chvíle nebylo jasné, kdo zápas vyhraje. Náš tým několika skvělými zákroky podržel brankář Oskar Černoch. Utkání se odehrálo za velké podpory fanoušků obou týmů.

Turnaje se zúčastnili: Černoch Oskar, Černoch Viktor, Černěnko Michal, Wadel Samuel, Wolf Adam, Lašák Marek, Robotka Tobiáš, Robotka Jonáš, Jelínek Jan, Gottštein František

Celkově jsme obsadili na turnaji 4 místo, neboť jsme měli stejný počet bodů jako Motorlet Praha, stejný byl i vzájemný zápas a tak o umístění na třetím místě rozhodl větší rozdíl celkového skóre. Vítězem se jasně stal tým SK Satalice, před FK Příbram a právě Motorletem Praha. Náš tým zanechal na turnaji velmi dobrý dojem, kluci byli odměněni medailemi a pohárem. Na závěr je třeba poděkovat rodičů, kteří pomohli s dopravou na turnaj a poté celý turnaj fandili a kluky podporovali.

Na závěr je třeba poděkovat sponzorům za finanční podporu, bez které by nebylo možné se turnaje zúčastnit. Jedná se o realitní společnost STING, KAMITIRO Mikulovice, Bowling centrum Jeseník,kavarna Viňas, obec Česká Ves a také vedení klubu SK Řetězárna.

DSCN0399DSCN0430

Kamil Dostál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*