Mladší přípravka Turnaj Česká Ves

Dne 7.5.2016 tým mladší přípravky SK Řetězárna absolvoval další turnaj své soutěže, tentokrát na domácím hřišti. Před turnajem na všechny týmy čekal skvěle připravený trávník a slunečné počasí. V prvním zápase jsme se utkali s týmem Mikulovic. Tým Mikulovic podal skvělý výkon a náš tým i přes velkou snahu tento zápas s fotbalovějším soupeře prohrál 4-16, branky vstřelili Marek Lašák a Adam Wolf.

V druhém zápase jsme se utkali s týmem Bělé pod Pradědem. Do utkání jsme vstoupili odhodláni odčinit prohru v předchozím zápase. Od počátku utkání jsme vedli o několik branek a soupeř jen dotahoval. Ke konci zápasu naši hráči trochu polevili a soupeř vyrovnal. S remízou se však odmítl smířit Marek Lašák a v poslední sekundě vstřelil vítěznou branku na 9-8. Nutno podotknout, že to byla jeho osmá branka v zápase, jednu branku vstřelil Adam Wolf. Závěrem lze konstatovat, že kluci na turnaji předvedli své maximum a zúročují dřinu z tréninku, na který pravidelně většina z nich dochází.

Turnaje se zúčastnili: Černoch Oskar, Bouchal Ondřej, Wolf Adam, Lašák Marek, Bílek Adam, Robotka Jonáš, Gottštein František

Petr Marcinov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*