Soustředění starší přípravky

uO35JOwXVIikEQiljUOxS2fs5EZFDoojFKBjXOnI9iYJpK40rGGRU4HUi54N4BeqqOyjthY
Ve dnech od 24.8- do 27.8. 2017 proběhlo na domácím stadionu SK fotbalové soustředění před sezónou st.přípravky.
Kluci a Odet trénovali poctivě každý den dvoufázově a to 2 hod ráno a 2 hod odpoledne. Každý den dostali vitamíny, přírodní proteiny a také čerstvé ovoce: meloun, banány, nektarinky a jablka.
 
První dva dny makalo 11 borců a Odeta na fyzičce a koordinaci těla a pohybu a to opravdu poctivě.Horko nehorko odváděli všechna cvičení na maximum a protože skoro vše bylo formou her a soutěží tak je to i moc bavilo.
Další dva dny byly soustředěny na práci s míčem a techniku na což se všichni už moc těšili. I tuto část soustředění všichni odmakali jak nejlépe mohli což určitě mnohým pomůže pří mistrovských zápasech. Počasí přálo a hřiště SK bylo jako vždy perfektně připravené p.Barošem, všichni také zažili spousty srandy co k tomu patří a jako odměnu za dobré výkony měli kluci v pátek oběd v Bowling centru spojený s hodinovým hraním bowlingu a v neděli bylo soustředění zakončeno obědem v hotelu Zlatý chlum a zmrzlinou ve Stánku.
Všichni byli moc spokojení jak hráči tak trenér, který by chtěl tímto poděkovat sponzorům soustředění p.Kratochvílovi – Bowling Centrum, ČS Benzina Česká Ves, fa MK FRUIT Šumperk, hotelu Zlatý Chlum  a pí.Furikové – Stánek.
4UWdv83ejCpiO6AgPm90YOoL2f0cmlNCzn6gFrQn33IFph3QqY7UaPyzxjUIP9LBJcveTRM ibPci1o84ieC4D6YbJe4LF5Xban1K1bGYihq2JKlFY5LH9IOZVpotEh_EgFUCx6NUZcqGV8 3_l-v0DAedJy0atkafF0YOoL2f3eAjb4f2pwjRvlFbSK8neIqY7UaPyzxjUIP9LBJcveTRM
 
Díky všem Kamil Dostál – trenér mládeže SK Řetězárna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*