Starší přípravky – 1.kolo

Výborný vstup do sezóny !!!

V neděli 28.8.2016 vstoupili do nové sezony 2016/17 hráči st.přípravky našeho SK zápasem v Žulové. Jelikož základna naší st.přípravky je tvořena 20 hráči máme v této sezóně mužstvo A i B a právě Áčko začínalo.

Kluci poctivě trénovali od začátku srpna a to i týden dvoufázově což bylo také na předvedené hře vidět. Ikdyž zápas za krásného počasí začal z naší strany trochu nervózně postupem času jsme získávali převahu a na konci zápasu jsme již byli jasně lepším týmem. Byla vidět velká bojovnost,ale také hezké týmové fotbalové akce,které potěšili jak trenéra tak přítomné rodiče a dovedly náš tým k jasnému vítězství 7:1. O branky se podělili Marek Lašák 3x,J akub Lašák, Matyáš Michálek, Wadel Samuel a Wolf Adam 1x. Pochvalu ale zaslouží celý tým!!

Druhý díl vstupu do sezóny pokračoval 29.8.2016 domácím zápasem Béčka se silnou Bělou . Kluci zahájili zápas dobře a brzy vedli o dvě branky,ale houževnatý soupeř se nevzdával a skóre  brzy otočil ve svůj prospěch. Ale naši malí fotbalisti svou bojovností a touhou po vítězství za výborné podpory rodičů vzali zápas opět do svých otěží a dovedli jej k vítězství 10:6,kdy opět byli k vidění i pěkné týmové akce. O góly se podělili Matyáš Michálek 3x, Marek Lašák 3x,  Kuba Šimko 2x, Sam Wadel  a Petr Bocek 1x. Pochvalu zaslouží opět celý tým podpořený dobrým výkonem brankáře.

Lepší vstup do sezóny si nemohli trenéři ani přát. Díky kluci!!!!

Kamil Dostál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*