Novinky

 

Výsledky zápasů 19. – 21.10.2019

Starší žáci:

SK Řetězárna : Tovačov/Lobodice 3:1 (2:1) branky Malčíková, Králík, Wolf

Kralice na Hané : SK Řetězárna 0:9 (0:4) branky  Králík, Knilová, Kalný, Wadel, Michálek, Černoch, Wolf, Kubala, Hinšt

 

Muži A: Bohdíkov : SK Řetězárna 4:0 (1:0)

Muži B: Lipová-lázně : SK Řetězárna B 7:0 (3:0)

Dorost: Bohdíkov/Ruda : SK Řetězárna 0:3 (0:1) branky Ring 2, Koníček 

 

Program zápasů 19. – 21.10.2019

Muži A: sobota 19.10.2019 14:30 hod Bohdíkov : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 12:45 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Hampl Evžen, asistenti Kylar Roman a Horák Jiří)

Muži B: sobota 19.10.2019 14:30 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna B
(odjezd z areálu SK ve 13:30 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef)

Dorost: neděle 20.10.2019 12:00 hod BohdíkovRuda : SK Řetězárna

Starší žáci: sobota 19.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Tovačov-Lobodice
neděle 20.10.2019 10:00hod Kralice na Hané : SK Řetězárna

Mladší přípravka: neděle 20.10.2019 12:45 hod Žulová : SK Řetězárna B

Starší přípravka: pondělí 21.10.2019 16:30 hod SK Řetězárna : Mikulovice

Česká unie sportu

Česká unie sportu

Výsledky zápasů 11. – 14.10.2019

Mladší přípravka A: Mikulovice : SK Řetězárna 3:20 (2:10)

Starší žáci: SK Řetězárna : Hranice B 5:0 (4:0) branky Králík, Wadel, Knilová, Wolf, Šimko

Dorost: SK Řetězárna : Zvole 4:1 (1:1) branky Malčík 2, Havlík, Koníček

Muži A: SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0) branky Babčák, Obšil, Schneider

Muži B: Bernartice B : SK Řetězárna B 1:3 (0:1) branky Žák, Horný, Kováč

Program zápasů 11. – 14.10.2019

ujuj

Muži A: sobota 12.10.2019 15:00 hod SK Řetězárna : Sokol Troubelice
(sraz týmu v 14 hod. rozhodčí zápasu: hlavní Brázdil Petr, asistenti Petrásek Jan a Horák Jiří)

Muži B: neděle 13.10.2019 11:30 hod Bernartice B : SK Řetězárna B
(odjezd z hřiště v 10:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Maceček Jan, asistenti Malaník Josef a Burďák Jiří)

Dorost: sobota 12.10.2019 12:30 hod SK Řetězárna : Zvole

Starší žáci: sobota 12.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Hranice B

Starší přípravka: pondělí 14.10.2019 16:30 hod Vápenná : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: pátek 11.10.2019 16:30 hod Mikulovice : SK Řetězárna 

86341RBY

 

Výsledky zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: Rapotín : SK Řetězárna 5:1 (3:1) branka Jati

Muži B: Černá Voda : SK Řetězárna B 5:2 (1:1) branky Žák, Koranda

Starší přípravka: Zlaté Hory : SK Řetězárna 18:1 (9:1) branka Bařina 

Dorost: Petrov-Sobotín : SK Řetězárna 2:4 (1:3) branky Malčík 2, Ring, Koníček

 

Program zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: sobota 5.10.2019 15:00 hod Rapotín : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 13:00 hod, jede se autobusem, rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Polanský Jan a Dokoupil Petr)

Muži B: sobota 5.10.2019 15:30 hod Černá Voda : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 14:15 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef, asistenti Marek Petr)

Dorost: neděle 6.10.2019 10:00 hod Petrov-Sobotín : SK Řetězárna

Starší přípravka: sobota 5.10.2019 10:00 hod Zlaté Hory : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 6.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Jeseník A

Mladší přípravka B: neděle 6.10.2019 10:00 hod Jeseník B : SK Řetězárna B

logo