Novinky

 

Poslední fotbalový víkend roku 2019

sgsggg

Muži A: sobota 2.11.2019 14:00 hod SK Řetězárna : Haňovice
(sraz týmu v 13:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Habermann Lubomír, asistenti Šebesta Vratislav a Frais Jakub)

Muži B: sobota 2.11.2019 14:00 hod Mikulovice : SK Řetězárna B
(odjezd z areálu SK ve 13:00 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef, asistenti Navrátil Jiří a Marek Petr)

Dorost: sobota 2.11.2019 14:00 hod Šumperk B : SK Řetězárna

Bez názvuumzilk

Výsledky zápasů 26. – 28.10.2019

Muži A: SK Řetězárna : Bělkovice/Laštany 0:0 (0:0) 4:5 na pk

Dorost: SK Řetězárna : Leština 7:0 (3:0) branky Havlík 3, Ring 2, Koníček, Lexman

Starší přípravka: Lipová-lázně : SK Řetězárna 14:10 (7:5)

Muži B: SK Řetězárna B : Velká Kraš 5:2 (3:1) branky Vlachopulos, Vrána, Pessel, Kočí, Koranda

Víkend naděje

erhtrhhrth

V sobotu se na našem hřišti odehraje první ze dvou veledůležitých domácích zápasů a jestli chce vůbec naše áčko pomýšlet na záchranu A třídy, tak je nutnost je oba zvládnout! Dva týmy, oba devět bodů, poslední a předposlední tým…. to je SK Řetězárna a Bělkovice/Laštany. Jde prostě doslova o 6 bodů a kdo přezimuje na posledním místě tabulky skupiny A. Naše áčko v minulém kole prohrálo na hřišti Bohdíkova až krutým výsledkem 0:4, to náš sobotní soupeř doma přivítal Olešnici a nakonec také prohrál 0:3. V sobotu tak půjde téměř o vše a já bych tímto chtěl pozvat všechny naše příznivce, kteří i tak ještě nezanevřeli na náš klub, aby přišli klukům pomoct aspoň zafandit nejen svými hlasivkami. Zápas začíná již v 14:30 hod!

Muži A: sobota 26.10.2019 14:30 hod SK Řetězárna : Bělkovice/Laštany
(sraz týmu v 13:30 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Trávníček Miroslav, asistenti Aberle Jiří a Šmíd Jaroslav)

Muži B: neděle 27.10.2019 14:00 hod SK Řetězárna B : Velká Kraš
(sraz týmu v 13:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Fukna Radok, asistenti Tulis Karel a Navrátil Jiří)

Dorost: sobota 26.10.2019 12:00 hod SK Řetězárna : Leština

Starší přípravka: pátek 25.10.2019 16:0 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 27.10.2019 10:00 hod Javorník : SK Řetězárna A 

Sport bar

Výsledky zápasů 19. – 21.10.2019

Starší žáci:

SK Řetězárna : Tovačov/Lobodice 3:1 (2:1) branky Malčíková, Králík, Wolf

Kralice na Hané : SK Řetězárna 0:9 (0:4) branky  Králík, Knilová, Kalný, Wadel, Michálek, Černoch, Wolf, Kubala, Hinšt

 

Muži A: Bohdíkov : SK Řetězárna 4:0 (1:0)

Muži B: Lipová-lázně : SK Řetězárna B 7:0 (3:0)

Dorost: Bohdíkov/Ruda : SK Řetězárna 0:3 (0:1) branky Ring 2, Koníček 

 

Program zápasů 19. – 21.10.2019

Muži A: sobota 19.10.2019 14:30 hod Bohdíkov : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 12:45 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Hampl Evžen, asistenti Kylar Roman a Horák Jiří)

Muži B: sobota 19.10.2019 14:30 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna B
(odjezd z areálu SK ve 13:30 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef)

Dorost: neděle 20.10.2019 12:00 hod BohdíkovRuda : SK Řetězárna

Starší žáci: sobota 19.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Tovačov-Lobodice
neděle 20.10.2019 10:00hod Kralice na Hané : SK Řetězárna

Mladší přípravka: neděle 20.10.2019 12:45 hod Žulová : SK Řetězárna B

Starší přípravka: pondělí 21.10.2019 16:30 hod SK Řetězárna : Mikulovice

Česká unie sportu

Česká unie sportu

Výsledky zápasů 11. – 14.10.2019

Mladší přípravka A: Mikulovice : SK Řetězárna 3:20 (2:10)

Starší žáci: SK Řetězárna : Hranice B 5:0 (4:0) branky Králík, Wadel, Knilová, Wolf, Šimko

Dorost: SK Řetězárna : Zvole 4:1 (1:1) branky Malčík 2, Havlík, Koníček

Muži A: SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0) branky Babčák, Obšil, Schneider

Muži B: Bernartice B : SK Řetězárna B 1:3 (0:1) branky Žák, Horný, Kováč