Vítejte na našem webu!

Oficiální internetové stránky fotbalového klubu SK Řetězárna - fotbal

11.kolo SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0)

DSCF5407

Společně pro tři body

–více později–

Branky: Babčák, Obšil, Schneider

Sestava: Michálek – Kočí, Žák, Schneider – Obšil, Srněnský, Danel, Babčák, Maceček – Jati, Čzedron
Střídali: Malčík, Vlachopulos

Rozhodčí zápasu: hlavní Brázdil Petr, asistenti Petrásek Jan a Horák Jiří

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/SK_Retezarna_-_Troubelice_3_1
Záznam utkání:

Další výsledky 11.kola:
Olešnice : Bohdíkov 2:3
Náměšť : Bělkovice 5:1
Hlubočky : Rapotín 3:4 na pk
Maletín : Lesnice 5:0
Haňovice : Chomoutov 0:4
Paseka : Chválkovice 4:2

Bez názvu

 

Výsledky zápasů 11. – 14.10.2019

Mladší přípravka A: Mikulovice : SK Řetězárna 3:20 (2:10)

Starší žáci: SK Řetězárna : Hranice B 5:0 (4:0) branky Králík, Wadel, Knilová, Wolf, Šimko

Dorost: SK Řetězárna : Zvole 4:1 (1:1) branky Malčík 2, Havlík, Koníček

Muži A: SK Řetězárna : Troubelice 3:1 (2:0) branky Babčák, Obšil, Schneider

Muži B: Bernartice B : SK Řetězárna B 1:3 (0:1) branky Žák, Horný, Kováč

Program zápasů 11. – 14.10.2019

ujuj

Muži A: sobota 12.10.2019 15:00 hod SK Řetězárna : Sokol Troubelice
(sraz týmu v 14 hod. rozhodčí zápasu: hlavní Brázdil Petr, asistenti Petrásek Jan a Horák Jiří)

Muži B: neděle 13.10.2019 11:30 hod Bernartice B : SK Řetězárna B
(odjezd z hřiště v 10:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Maceček Jan, asistenti Malaník Josef a Burďák Jiří)

Dorost: sobota 12.10.2019 12:30 hod SK Řetězárna : Zvole

Starší žáci: sobota 12.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Hranice B

Starší přípravka: pondělí 14.10.2019 16:30 hod Vápenná : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: pátek 11.10.2019 16:30 hod Mikulovice : SK Řetězárna 

86341RBY

 

10.kolo Rapotín : SK Řetězárna 5:1 (3:1)

FB_IMG_1570432279448

Pád až na úplné dno 

Branka: Jati
ČK: Kratochvíl, Kováč

Sestava: Michálek – Nováček, Žák, Schneider – Danel, Kováč, Babčák, Obšil, Srněnský – Jati, Kratochvíl
Střídali:
Maceček, Malčík

Rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Polanský Jan a Dokoupil Petr

Další výsledky 10.kola:
Chomoutov : Maletín 3:2
Chválkovice : Hlubočky 0:2
Bohdíkov : Náměšť 2:1
Bělkovice : Haňovice 2:3
Lesnice : Paseka 1:2 na pk
Troubelice : Olešnice 2:5

FOTO: Facebook TJ Jiskra Rapotín

 

Výsledky zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: Rapotín : SK Řetězárna 5:1 (3:1) branka Jati

Muži B: Černá Voda : SK Řetězárna B 5:2 (1:1) branky Žák, Koranda

Starší přípravka: Zlaté Hory : SK Řetězárna 18:1 (9:1) branka Bařina 

Dorost: Petrov-Sobotín : SK Řetězárna 2:4 (1:3) branky Malčík 2, Ring, Koníček

 

Program zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: sobota 5.10.2019 15:00 hod Rapotín : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 13:00 hod, jede se autobusem, rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Polanský Jan a Dokoupil Petr)

Muži B: sobota 5.10.2019 15:30 hod Černá Voda : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 14:15 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef, asistenti Marek Petr)

Dorost: neděle 6.10.2019 10:00 hod Petrov-Sobotín : SK Řetězárna

Starší přípravka: sobota 5.10.2019 10:00 hod Zlaté Hory : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 6.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Jeseník A

Mladší přípravka B: neděle 6.10.2019 10:00 hod Jeseník B : SK Řetězárna B

logo

 

 

Za obsah dokumentů je výhradně odpovědný fotbalový klub SK Řetězárna - fotbal