Vítejte na našem webu!

Oficiální internetové stránky fotbalového klubu SK Řetězárna - fotbal

Program zápasů 11. – 14.10.2019

ujuj

Muži A: sobota 12.10.2019 15:00 hod SK Řetězárna : Sokol Troubelice
(sraz týmu v 14 hod. rozhodčí zápasu: hlavní Brázdil Petr, asistenti Petrásek Jan a Horák Jiří)

Muži B: neděle 13.10.2019 11:30 hod Bernartice B : SK Řetězárna B
(odjezd z hřiště v 10:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Maceček Jan, asistenti Malaník Josef a Burďák Jiří)

Dorost: sobota 12.10.2019 12:30 hod SK Řetězárna : Zvole

Starší žáci: sobota 12.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Hranice B

Starší přípravka: pondělí 14.10.2019 16:30 hod Vápenná : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: pátek 11.10.2019 16:30 hod Mikulovice : SK Řetězárna 

86341RBY

 

10.kolo Rapotín : SK Řetězárna 5:1 (3:1)

FB_IMG_1570432279448

Pád až na úplné dno 

Branka: Jati
ČK: Kratochvíl, Kováč

Sestava: Michálek – Nováček, Žák, Schneider – Danel, Kováč, Babčák, Obšil, Srněnský – Jati, Kratochvíl
Střídali:
Maceček, Malčík

Rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Polanský Jan a Dokoupil Petr

Další výsledky 10.kola:
Chomoutov : Maletín 3:2
Chválkovice : Hlubočky 0:2
Bohdíkov : Náměšť 2:1
Bělkovice : Haňovice 2:3
Lesnice : Paseka 1:2 na pk
Troubelice : Olešnice 2:5

FOTO: Facebook TJ Jiskra Rapotín

 

Výsledky zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: Rapotín : SK Řetězárna 5:1 (3:1) branka Jati

Muži B: Černá Voda : SK Řetězárna B 5:2 (1:1) branky Žák, Koranda

Starší přípravka: Zlaté Hory : SK Řetězárna 18:1 (9:1) branka Bařina 

Dorost: Petrov-Sobotín : SK Řetězárna 2:4 (1:3) branky Malčík 2, Ring, Koníček

 

Program zápasů 5. – 6.10.2019

Muži A: sobota 5.10.2019 15:00 hod Rapotín : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 13:00 hod, jede se autobusem, rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Polanský Jan a Dokoupil Petr)

Muži B: sobota 5.10.2019 15:30 hod Černá Voda : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 14:15 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Malaník Josef, asistenti Marek Petr)

Dorost: neděle 6.10.2019 10:00 hod Petrov-Sobotín : SK Řetězárna

Starší přípravka: sobota 5.10.2019 10:00 hod Zlaté Hory : SK Řetězárna

Mladší přípravka A: neděle 6.10.2019 10:00 hod SK Řetězárna : Jeseník A

Mladší přípravka B: neděle 6.10.2019 10:00 hod Jeseník B : SK Řetězárna B

logo

 

 

9.kolo SK Řetězárna : Chválkovice 2:5 (1:3)

DSCF5343

Kazár u všeho podstatného

Branky: Malčík, Vlachopulos

Sestava: Michálek – Jati, Kováč, Vlachopulos – Obšil, Schneider, Žák, Babčák J., Malčík – Kratochvíl, Danel
Střídali: Čzedron, Maceček, Nováček, Dostál, Babčák M.

Rozhodčí zápasu: hlavní Jílek Petr, asistenti Hampl Evžen a Kreif Miroslav

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/SK_Retezarna_Chvalkovice_2_5 

Další výsledky 9.kola:
Olešnice : Rapotín 1:2 na pk
Haňovice : Bohdíkov 0:4
Bělkovice : Chomoutov 2:4
Hlubočky : Lesnice 6:1
Náměšť : Troubelice 2:1
Paseka : Maletín 1:2

Bez názvu

Výsledky zápasů 27. – 30.9.2019

Mladší přípravka : Lipová-lázně : SK Řetězárna 4:23 (3:8)

Muži A: SK Řetězárna : Chválkovice 2:5 (1:3) branky Vlachopulos, Malčík

Muži B: SK Řetězárna B : Stará Červená Voda 2:1 (1:1) branky Srněnský, Juríček

Starší žáci: Tovačov : SK Řetězárna 4:2 (2:1) branky Králík, Šimko

 

Za obsah dokumentů je výhradně odpovědný fotbalový klub SK Řetězárna - fotbal