Hodnocení sezóny 2016/2017 – dorost

Náš dorost musel i v této sezóně hrát Okresní přebor Šumperk, spolu s dalším jesenickým týmem Mikulovice. Špatný start do soutěže znamenal po pěti kolech pouze jedno vítězství a to hned v prvním kole nad Lesnicí. Pak však tým vedený Martinem Babčákem zabral a 23.října přišla na dlouho poslední prohra právě z hřiště Mikulovic 1:4. Vysoké vítězství nad Sobotínem 11:0 začalo sérii 13 utkání bez porážky. Až předposlední kolo se náš dorost musel sklonit před budoucím vítězem letošního ročníku Bludovem 1:3. Poločasový stav 0:0 odpovídal vyrovnanému průběhu, soupeř pak v druhé půli třikrát rychle udeřil a ukázal svou jasnou kvalitu. Před tímto zápasem jsme však porazili v pikantním derby Mikulovice 4:1 a letošní velmi vydařenou soutěž pak uzavřel náš dorost výhrou v Novém Malíně 6:4. K hlavním oporám určitě patřil brankář Pessel a stoper Marcel Babčák. Nejlepším střelcem mužstva se stal Jakub Litvík s 15 vstřelenými brankami. Do týmu se na jaře zapojil i Pavel Jedlička, který nejen svými brankami přispěl ke kvalitnímu jaru. Je potřeba všem hráčům poděkovat za letošní ročník, každopádně je potřeba do nové sezóny hodně věcí změnit, hlavě kondiční přípravu a tréninkovou docházku. Tým opouští kapitán Marcel Babčák, který již přesáhl svým věkem do mužů. Příští ročník se náš dorost opět ukáže v Okresním přeboru Šumperska. O jeho přesném programu se dozvíme při losovacím aktivu 14. července.

Hráči letošního ročníku: Pessel Kamil, Babčák Marcel, Grešák Ivo, Malčík Matěj, Litvík Jakub, Srněnský Dominik, Pospíšil Jakub, Hýsek Lukáš, Rupa Tomáš, Kozel Martin, Jedlička Pavel, Škurek Jakub, Jati Filip, Ditmar David, Bajza Karel.