OP starší přípravka: Lipová-lázně : SK Řetězárna 2:3 (1:1)

V pondělí dne 2.9.2013 byla zahájena okresní soutěž starších přípravek. Náš tým cestoval na hřiště do Lipové-lázní, kde sehrál svůj první mistrovský zápas v sezóně 2013/2014.

Než začala soutěž, tak kluci absolvovali v měsíci srpnu několik tréninkových jednotek a také několika denní soustředění na našem útulném stadionu v České Vsi. Během tohoto období se kluci zaměřili jak na zvyšování své kondice, tak došlo i na rozvoj techniky a obratnosti. K mistrovskému zápasu do Lipové odcestoval kompletní tým až na Tomáše Kolka, který byl nemocen. V Lipové nás čekalo dobře připravené hřiště a také houževnatý soupeř, kdy jsme věděli, že se nebude jednat o lehký zápas. Naše očekávání se potvrdilo od počátku zápasu, na hřišti se bojovalo o každý metr. Soupeř z Lipové bojoval o každý balon a taky se ujal vedení 1-0, ještě do přestávky se nám podařilo srovnat, branku vstřelil Štěpán Dlouhý. Do poločasu jsme neproměnili několik vyložených šancí a tak se šlo do kabiny za nerozhodného stavu 1-1. Po přestávce nastoupili kluci do druhé půlky odhodláni vstřelit branku a vybojovat tři body. To se nám podařilo, kdy po brankách Maxe Ringa jsme se ujali vedení 3-1. Lipová snížila 3 minuty před koncem po přímém kopu na 2-3, kdy tento výsledek vydržel až do konce. Sezónu jsme zahájili vítězstvím, ale na naší hře bylo mnoho nedostatků a nepřesností, kdy toto lze přisoudit nerozehranosti týmu. Kluky však musíme pochválit za bojovnost a snahu. Odměnou jim byla obvyklá děkovačka na konci zápasu rodičům, kteří přijeli ve velkém počtu a kluky po celý zápas povzbuzovali.

Branky: Dlouhý Štěpán, Ring Maxim 2x

Sestava: Vajda, Švec, Zbranek, Dlouhý Ondra, Dlouhý Štěpán, Ring, Dostál, Buček, Tóth