OP starší přípravka SK Řetězárna : Supíkovice 5:6 (2:2)

K poslednímu domácímu zápasu podzimní části soutěže jsme nastoupili proti týmu ze Supíkovic, který má ve svém kádru nejlepšího střelce soutěže Adama Pudila. Utkání se hrálo na kvalitním terénu, ale za velmi silného větru, což činilo problémy obou týmům.

Do utkání jsme vstoupili skvěle a po brankách Maxe Ringa a Peti Bučka jsme rychle vedli 2-0, soupeř ze Supíkovic však vyrovnal ještě do poločasu, jedna branka padla po špatné rozehrávce našich hráčů a na 2-2 soupeř vstřelil gól skoro z půlky hřiště, střele nebo přihrávce před naši branku pomohl silný vítr a míč skončil za zády Honzíka Vajdy, v prvním poločase Honzík Vajda ještě zneškodnil dva samostatné nájezdy soupeře.

Ve druhé půlce zápasu jsme inkasovali na 3-2 po závaru před naší brankou, ale po chvilce jsme se ujali vedení 4-3, vstřelili jsme rychle dvě branky a to tak, že Ondra Dlouhý dorazil odražený míč za záda hostujícího brankáře a poté Peťa Buček vstřelil branku, Štěpán Dlouhý potáhl míč, předal jej Peťovi, ten si míč zasekl a poté posla náš tým do vedení. Naše vedení však netrvalo dlouho a poté co hostující hráč zůstal stát za našimi obránci bylo vyrovnáno 4-4. Vedení jsme se ujali ještě jednou v zápase a to tak, že Ondra Dlouhý dorazil míč po opakované střele Maxe Ringa. Supíkovice vyrovnali po střele-nestřele, která skončila za zády překvapeného Honzíka Vajdy, ale i celé naší obrany. V tento moment, když se utkání blížilo ke konci se hra přelévala ze strany na stranu a oba týmy se snažili o vstřelení vedoucí branky, naše střelce několikrát vychytal skvělými zákroky brankář hostů a pak udeřili Supíkovice a ujali se vedení 6-5. Náš tým se však nevzdal a v poslední minutě zápasu kopal Honzík Vajda penaltu, bohužel trefil jen tyč branky a utkání poté bylo ukončeno. Diváci, kteří se dostavili na zápas viděli bojovné utkání se šťastným koncem pro soupeře, ale i přes to, se musel zápas všem přítomným líbit.

Kaňkou na celém utkání bylo chování fanoušků hostů a také části realizačního týmu, neboť během celého utkání nešli pro vulgární slova daleko a je k zamyšlení, aby si uvědomili, jak se chovat na utkání mládeže a nedávat mládeži špatný příklad.

Závěrem je nutno zhodnotil celou podzimní sezónu, umístili jsme se na vynikajícím 2. místě se ziskem 33 b. za 11 vítězství, prohráli jsme jeden zápas,  s celkovým skórem 126:30, náš tým má v soutěži nejméně inkasovaných branek. O naše vstřelené branky se podělil celý tým, naši hráči nefigurují mezi elitními střelci soutěže, což jen potvrdilo to, že hrajeme jako tým a nespoléháme na střelecké možnosti jednotlivců, jak to praktikují jiné týmy. Celý realizační tým děkuje rodičům a samotným hráčům za výborný přístup k tréninkům i samotným zápasům a těší se na jarní odvety.

Branky: Buček 2, Dlouhý Ondra 2, Ring

Sestava: Vajda, Švec, Zbranek, Dlouhý Ondra, Dlouhý Štěpán, Ring, Dostál, Buček, Tóth, Najvárek