OP starší přípravka: SK Řetězárna : Zlaté Hory 7:3 (4:2)

Po týdenní zápasové pauze náš tým nastoupil k dalšímu mistrovskému utkání na domácím hřišti proti Zlatým Horám. K zápasu ještě nebyl připraven Štěpán Dlouhý, který léčí zranění, ale už se do hry zapojili nováčci Matěj Najvárek a Adam Tyl.

Utkání se odehrálo za slunečného počasí a příjemné teploty, oba týmy měly silnou podporu z řad rodičů, kteří vytvořili skvělou zápasovou atmosféru.

Do utkání jsme vstoupili vstřelenou brankou na 1-0, autor branky Max Ring, místo abychom zvýšili naše vedení, tak jsme po chybě v obraně dostali vyrovnávací branku na 1-1. Měli jsme vyložené šance, ale našim střelcům chyběl klid v koncovce nebo skvěle zasáhl brankář hostů. Vedení 2-1 jsme se ujali až po tvrdé střele Vojty Zbranky z dálky a naše vedení na 3-1 upravil skvěle zahraným přímým kopem Honza Vajda, opět potvrdil skvělou kopací techniku a již poněkolikáté se ukázalo, jak je důležitá hra našeho brankáře, který působí jako šestý hráč v poli. Na 4-1 zvýšil Ondra Dlouhý, který tečoval střelu Peti Bučka, Ondra se prosadil jak jinak než hlavou a opět potvrdil svou pozici nejlepšího hlavičkáře týmu. Soupeř ještě do poločasu snížil na 4-2.

O přestávce bylo hráčům ze strany trenérů vytknuto několik zásadních nedostatků a chyb, kterých se dopustili v 1. poločase. Hned po nástupu do 2. poločasu předvedli krásnou akci Max Ring s Peťou Bučkem, po přesném přihrání míče a vyšachování obránců soupeře zvyšuje Peťa Buček po přesné přihrávce Maxe Ringa na 5-2. Soupeř ze Zlatých Hor se nevzdával a neustále bojoval, za což byl odměněn brankou na 5-3. Do konce utkání už se hra přelévala z jedné strany na druhou, soupeři jsme už nedovolili vstřelil branku, skvěle zasáhli naši obránci a mnohokrát jim pomohl spolehlivým výkonem v bráně a taky v poli Honzík Vajda. Náš tým do konce zápasu vstřelil ještě dvě branky a to Max Ring po přihrávce Míši Švece a Peťa Buček po individuální akci.

I přes vítězství a získání třech bodů do tabulky na naší hře bylo patrno mnoho nedostatků, které se objevili a kluci si jich byli plně vědomi, ale né každé utkání lze odehrát bez chyb.

Branky: Buček 2, Ring 2, Dlouhý Ondra, Zbranek, Vajda

Sestava: Vajda, Švec, Dlouhý Ondra, Ring, Dostál, Buček, Kolek, Tóth, Zbranek, Najvárek, Tyl