Pravda se ukázala !!!

Na podzim roku 2020 jsme zadali VŘ na zhotovitele umělé trávy místo škvárového hřiště. V dotačním titule, který NSA vypsala jsme uspěli a měli jsme obdržet dotaci 70% z vysoutěžené ceny. NSA, bez pochopitelných důvodů, dotační program zrušila a místo něj vypsala nový, s jinými podmínkami a menší alokací peněz. Bohužel v druhém dotačním programu jsme neuspěli a to z prostého důvodu: nemohli jsme podepsat smlouvu o dílo s výhercem VŘ, jelikož v pořadí druhá firma, se proti výsledku VŘ odvolala k ÚHOS. Mezi tím druhý dotační program byl vyhodnocen a uzavřen, tudíž nám nezbývalo nic jiného, než se na podzim 2022 přihlásit do třetí dotační výzvy, která by měla být vyhodnocena na přelomu února/března 2023.

ÚHOS prozkoumal námitky v pořadí druhé firmy a vyhodnotil je jako neopodstatněné a dal za pravdu SK Řetězárna, že při VŘ jsme nepochybili. Přesto to nebyl konec všech tahanic a tatáž firma se proti rozhodnutí ÚHOS odvolala a požádala o rozklad rozhodnutí. Dnes ÚHOS dospěl ke konečnému a finálnímu vyhodnocení a to, že potvrdil původní rozhodnutí a konstatoval, že SK Řetězárna se nedopustila pochybení při vyhodnocení výherce VŘ.

Toto rozhodnutí je platné a nedá se proti němu odvolat !

SK Řetězárna v nejbližších dnech podepíše s výhercem VŘ smlouvu o dílo a budeme napjatě čekat na výsledky dotačního programu z NSA. Je to opět velký krok pro náš oddíl, zase jsme o kousek blíž k vysněné umělé trávě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*