Starší přípravka: SK Řetězárna : Vápenná 8:2 (4:1)

Poslední soutěžní zápas sezóny 2013/2014 jsme odehráli na domácím trávníku proti soupeři z Vápenné. Utkání jsme vyhráli v poklidném tempu a opět s Honzou Vajdou v poli, na jeho místo do brány se postavil Ondra Dlouhý, před zápasem bylo již jasné, že sezónu zakončíme na skvělém 2. místě. Honza Vajda si opět užil hru jako hráč v poli a na výsledku se podílel pěti vstřelenými góly, dvě branky přidal Peťa Buček a jednu Matěj Dostál, branky jsme vstřelili jak po samostatných akcích tak i po krásných kombinacích více hráčů.

Soutěžní ročník 2013/2014 jsme zakončili na 2. místa s bilancí 20 výher, 1 remízy a 3 porážek. Skóre jsme dosáhli celkem 245 vstřelených branek a pouze 66 obdržených branek, což bylo nejméně v soutěži v porovnání s ostatními týmy. Nutno dodat, že jsme sezónu odehráli s hráči ročníku 2003, kteří nyní přecházejí do týmu žáků a pouze Honza Vajda a Matěj Dostál jsou ročník 2004, kdy by mohli ještě jednu sezónu odehrát za starší přípravku. Skončila úspěšná éra skvělé party kluků, kde se projevil týmový duch a velké kamarádství. Již dnes se někteří kluci chystají na přechod do týmu žáků a pevně doufáme, že většina končících hráčů bude pokračovat a to buď v České Vsi v týmu žáků nebo v jiném klubu, byla by velká škoda nyní skončit.

Závěrem je třeba ještě dodat, že tým starší přípravky se v soutěžním ročníku 2013/2014 umístil nejvýše ze všech klubů SK Řetězárna hrající soutěž a to na 2 místě. Velký dík patří také rodičům, kteří pravidelně jezdili kluky povzbuzovat i na hřiště soupeřů a vždy jim připravili skvělé podmínky svým neustálým povzbuzováním.

Na závěr musíme také poděkovat vedení SK Řetězárna za vytvořené podmínky pro kluky.

 

Střelci branek: Vajda 5x, Buček 2x, Dostál 1x

Sestava: Vajda Jan, Kolek Tomáš, Švec Michal, Tyl Adam, Dlouhý Ondřej, Dostál Matěj, Buček Petr, Ring Maxim, Tóth Maxmilián, Najvárek Matěj

Fotogalerii z utkání najdete na:  http://oskarphoto.rajce.idnes.cz/17.6.2014_SK_RETEZARNA_STARSI_PRIPRAVKA_-_VAPENNA

DSC_3337

(pm)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*