Starší přípravka: Supíkovice : SK Řetězárna 7:6 (4:4)

Poslední zápas na venkovním hřišti jsme jeli odehrát na hřiště Supíkovic, ještě před odjezdem jsme věděli, že nás nečeká lehké utkání, ale to co se odehrálo v Supíkovicích jsme nečekali. Utkání řídil pan „rozhodčí“ Petr Marek a to podle pravidel, které však na okrese neexistují a kdo je určil nikdo neví, ale jak říkal pan „rozhodčí“ Marek, on byl na školení a tam vše probrali, je třeba se zeptat kde byl na školení a kdo ho školil. Problém byl v tom, že toleroval hraní míče ze hry brankářem, který při rozehrání míče ze hry nohou musí hrát do půlky hřiště a né překopávat od brány k bráně, tento styl se nikde nehraje a rozhodčí jej pískají, alespoň doposud tak tomu bylo. Bylo velmi složité klukům vysvětlovat jak mají hrát, když dva roky hrají podle určitých pravidel a najednou je vše jinak.

Do zápasu jsme vstoupili po dlouhé době v kompletní sestavě, vstup do utkání se nám nevydařil a po dvou akcích domácích jsme prohrávali 0-2, kluci se však nevzdali a Honzík Vajda střelou z přímého kopu snížil na 1-2, vzápětí jsme však opět inkasovali branku na 1-3. V této části utkání byl domácí tým lepší než my a taky dravější. Za bojovnost jsme byli odměněni brankou na 2-3, kterou dal Štěpán Dlouhý po přihrávce Peti Bučka a na 3-3 srovnal Peťa Buček. V této části utkání jsme se bojovností vyrovnali domácím a hrálo se pěkné utkání. Po rohu jsme opět inkasovali na 3-4, ale ještě do přestávky jsme vyrovnali na 4-4, Štěpán Dlouhý domácímu obránci odebral míč a vyrovnal.

O přestávce si kluci odpočinuli a do druhé půle zápasu vstoupili odhodláni vstřelit další branky, což se nám podařilo, na 5-4 dal branku Štěpán Dlouhý po přihrávce Peti Bučka, domácí po chvíli vyrovnali střelou z přímého kopu. Na 6-5 dal branku Max Ring taky střelou z přímého kopu. To bylo z naší strany vše a již jsme branku nevstřelili, naopak domácí přidali dvě branky a vyhráli. Náš tým podržel vynikajícím výkonem brankář Honzík Vajda, který zabránil několika jistým brankám v naší síti.

Branky: Dlouhý Štěpán 3x,  Vajda Jan 1x, Buček Petr 1x, Ring Maxim 1x

Sestava: Vajda Jan, Zbranek Vojtěch, Dlouhý Štěpán, Dlouhý Ondřej, Dostál Matěj, Buček Petr, Tyl Adam, Švec Michal, Ring Maxim, Tóth Maxmilián, Najvárek Matěj, Kolek Tomáš

(pm)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*