V sobotu opět na Hanou

Naše áčko bude v sobotu zajíždět opět ven, tentokráte na hřiště předposledního týmu tabulky, Bělkovic. Pro ně může být tento zápas poslední šancí zachránit se v 1.A třídě. V minulém kole zažili Bělkovice poprvé na jaře bodovou radost, kdy otočili zápas v Haňovicích z 1:3 na 4:3 a tím si ještě vybojovali teoretickou šanci na záchranu. Náš celek vyhrál veledůležitý zápas ve Slavoníně 4:2 a k definitivní záchraně mu pravděpodobně budou stačit tři body z posledních čtyř kol. Ovšem 5.místo tabulky může být velkou motivací a poslední zápasy jasně ukazují sílu našeho týmu, který je v tabulce jara na skvělém čtvrtém místě. Do Bělkovic pojedeme z jasným cílem, pokračovat ve vítězné sérii. Do hry by se měl vrátit po trestu za červenou kartu Kočí, chybět však bude naše brankářská jednička Michálek, který si ze zápasu ve Slavonínu odnesl naražený prostředníček. Zápas se hraje v sobotu od 17:00 hod, textový online přenos bude opět na Facebooku SK.

Velmi zajímavý zápas čeká naše žáky. V sobotním dopoledni se před domácími diváky utkají s druhým týmem tabulky, Lipovou. Případné vítězství jim zaručí celkové vítězství v Okresním přeboru ročníku 2017/18. Naše béčko čeká také opět zápas venku, tentokráte v Javorníku.

Muži A: sobota 26.5.2018 17:00 hod Bělkovice/Laštany : SK Řetězárna
(minulý zápas 0:3, odjezd z areálu SK v 14:15 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Chládek Miroslav, asistenti Kundrát Ladislav a Petr Zdeněk)

Muži B: sobota 26.5.2018 17:00 hod Javorník : SK Řetězárna B
(odjezd z areálu SK v 15:45 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Mikulík Marek, asistent Žingor Jan)

Žáci: odloženo SK Řetězárna : Lipová-lázně

Starší přípravka: pondělí 28.5.2018 16:30 hod SK Řetězárna : Lipová-lázně

Mladší přípravka: neděle 27.5.2018 10:00 hod Turnaj Javorník

fjgj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*