Žáci – podzimní část u konce

Podzimní část soutěže již ukončil tým žáků SK Řetězárna. V závěrečných zápasech náš tým nastoupil v Lipové, v Bernarticích a doma proti týmu Bělé.  V Lipové jsme sehráli velmi kvalitní a vyrovnanou partii proti týmu Lipové. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, náš tým dlouho držel svým výkonem Pavel Jedlička v bráně. I přes několik šancí na obou stranách byl poločasový výsledek 0-0. Ve druhém poločase jsme se ujali vedení 1-0 po samostatném úniku Marka Dvorníka. Toto naše vedení však vydrželo pouze několik minut, než domácí srovnali. O výsledku rozhodla přísně zapískaná penalta proti našemu týmu, kterou domácí proměnili. Z Lipové jsme odjížděli bez bodů, ale s pocitem odvedeného velmi kvalitního a bojovného výkonu. Nutno podotknout, že Lipová měla více šancí, ale náš tým jí byl více jak vyrovnaným soupeřen. Zápas se líbil i přítomným divákům, kterých v sychravém počasí dorazilo docela dost.

Další zápas jsme odehráli na skvěle připraveném domácím hřišti proti týmu Bělé. Soupeř dorazil pouze s šesti hráči do pole a z tohoto důvodu jsme i my hráli v šesti. Od začátku jsme měli převahu, kterou se nám nedařilo proměnit v góly. Až po několika minutách na hřišti jsme se začali gólově prosazovat a celkový výsledek se zastavil na skóre 13-0. Tým Bělé podal i přes malý počet hráčů sympatický výkon a po celý zápas bojoval.

Poslední utkání podzimní sezóny jsme odehráli v Bernarticích. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme nepustili na naši polovinu. Měli jsme několik vyložených šancí, které se nám však nepodařilo proměnit a vedení se ujali domácí. Do druhého poločasu jsme šli s tím, vstřelit konečně nějakou branku, což se nám podařilo po dorážce Ondrou Dlouhým. Domácí se po chvilce opět ujali vedení. Náš tým se snažil vyrovnat, ale velmi široké hřiště a jednoduchý styl domácích nám dělal velké problémy. Místo abychom vyrovnali, tak další branku vsítili domácí a konečný výsledek činil 1-3 v náš neprospěch. Nutno podotknout, že jsme ztratili zápas, ve kterém jsme měli mnoho brankových příležitostí, které se nám nedařilo proměnit.

Celkově se tým žákům po podzimní části soutěže umístil na 5 místě s bilancí 5 výher a 4  prohry, skóre 39-19, zisk 15 bodů. Nezbývá nám než přes zimu kvalitně potrénovat a v jarní části sezóny zabojovat o další body.

Sestava: Buček, Dostál P., Dostál M, Duda, Dlouhý, Dvorník, Forajta, Guzej, Ivan, Jedlička, Jelínek, Kyrály, Králík, Krejčí, Kubala, Ring, Švec, Tyl, Tóth, Zbranek

Bez názvu

Petr Marcinov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*