7.kolo SK Řetězárna : Maletín 1:5 (0:3)

DSCF5931

Tvrdá lekce

Mnozí vzpomínali na loňský zápas s Maletínem, kdy ještě v 85. minutě náš tým prohrával doma 0:3, aby dovedl nakonec zápas do penalt,i v těch byl úspěšný a dokončil tak nevídaný obrat! Tentokráte se mu po podobném průběhu obrat nepodařil a naše áčko si připsalo krutou domácí porážku 1:5. Zejména branky, které olemovali poločasovou přestávku určily průběh zápasu. V tom se nám toho opravdu moc nepodařilo a byla to taková pořádná facka před dalšími koly soutěže! Ikdyž týmu chybělo opět několik zraněných hráčů (Zrník, Nováček, Obšil, Michálek), měli jsme určitě ze zápasu o třetí místo vybojovat více než tento výsledek.

První minuty nebyly až tak špatné a nenaznačovali, co se nakonec bude v sobotním odpoledni na hřišti dít. V 7. minutě se do první obrovské šance dostane Marcinov, ale jeho parádní střelu vyboxovává brankář hostů parádním zákrokem na rohový kop. Bohužel hned z první šance hostů v 10. minutě prohráváme 0:1. Ve 13. minutě máme další obrovskou šanci, kdy naše střela končí na břevně bány Maletína.  V 18. minutě však zachraňuje od další pohromy Michal Žák, který už za překonaného Houdka v naší brance vyráží míč doslova z brankové čáry. Ve 21. minutě má obrovskou šanci na vyrovnání Bajza, bohužel jeho střela končí pár decimetrů vedle brány. Ve 32. minutě zaspí naše obrana a hosté zakončují dva před samotným Houdkem a zyvšují  na 2:0. Po této brance se na hřišti strhne menší šarvátka, kterou dnes ne moc přesný rozhodčí Kreif ukončí dvěma červenými kartami, na každé straně po jedné, na naší kapitánovi Michalu Žákovi. Další těžká rána pro náš tým přichází v 45. minutě, kdy další smrtící brejk hostů končí v naší síti, prohráváme 0:3.

Bohužel se nám nepodaří vstup do druhého poločasu a hned v 48. minutě už prohráváme 0:4. Hosté jsou na koni a zaslouženě za dnešní výkon asi definitivně lámou tento zápas. V 67. minutě navíc uzavírá dnešní svůj hattrick hostující Jedelský a na ukazateli skóre svítí kruté skóre 0:5. Když už vše směřuje k tomuto konečnému výsledku, v 88. minutě je ve vápně faulován Karel Bajza a hlavní rozhodčí nařizuje pokutový kop. Sám faulovaný si bere míč a s přehledem ji promění, 1:5. Tímto skórem tak končí místy až emotivně přehnaný zápas, ze kterého si hosté odváží zaslouženě všechny body!

Příští týden zajíždíme v sobotu do Bělkovic a máme v tomto zápase rozhodně co napravovat! Zápas se hraje 26.9. od 15:30 hod a o jeho průběhu budeme opět informovat online na Facebooku SK.

Branka: Bajza

Sestava: Houdek – Jati, Kováč T., Vlachopulos – Malčík, Žák, Babčák, Furik, Bajza – Kováč L., Marcinov
Střídali: Vencálek, Schneider, Srněnský M.

Rozhodčí zápasu: hlavní Kreif Miroslav, asistenti Šebesta Vratislav a Horák Aleš

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/SK_Retezarna_Maletin_1_5/
Záznam utkání: https://www.youtube.com/watch?v=27F8Q8da1cc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR08ov9U_gKgx_b4k8hNbpxrlUvMeMy7D4b343BRNPzLS5eOEasn9j05eJQ

Další výsledky 7.kola:
Olešnice : Bělkovice 5:1
Hlubočky : Troubelice 3:1
Náměšť : Chválkovice 2:3
Bohdíkov : Chomoutov 3:2
Konice : Paseka 3:0
Haňovice : Lesnice 0:4

Bez názvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*