8.kolo Bělkovice/Laštany : SK Řetězárna 5:0 (1:0)

DSCF5975

Ostuda na Hané

Obrovské problémy se sestavou nejsou bohužel v posledních 3 kolech nic nového! Bohužel tento stav se podílí na velmi nevydařených posledních zápasech nejen A týmu. Bohužel i béčko nemá tím pádem tíženou pomoc a schytává velmi těžké direkty jako právě včera ve Zlatých Horách. Souhrn hráčů, kteří jsou z různých důvodů mimo je katastrofální – Michálek, Houdek, Žák, Zrník, Obšil, Schneider, Maceček, Marcinov, Vencálek, Malčík, Pavlík…. Do brány musel opět veterán Vrána, který však není ten, který by zavinil až potupnou porážku v Bělkovicích. Hloupé chyby a neproměňování obrovských šancí už tak zdecimovaného týmu, jej sráží ještě více na kolena  a kde tam je veleúspěšný začátek soutěže. Jediná otázka následujících dní je jasná! Jak z toho ven? 

Domácí se v sobotním zápase snaží hned od úvodních minut zakousnout do našeho týmu a vytváří si hned dvě velmi slibné příležitosti, která však naštěstí končí mimo bránu. V 7. minutě se do první šance dostáváme my, Bajza proniká středem hřiště a na pravé straně najde Lukáše Kováče, bohužel jeho střela v slibné příležitosti končí mimo. V 19. minutě přichází možná zlomový okamžik zápasu, Tomáš Kováč sebere domácím míč a najde na hranici penalty úplně volného Furika, který ovšem úplně sám před domácím brankářem zahodí více než tisíci procentní šanci na vedoucí branku! V 26. minutě mají další šanci i domácí, ovšem jejich střela končí těsně nad břevnem naší branky. V 34. minutě se po rychlém brejku dostane k míči Jati a domácí brankář mu bohužel vyboxuje parádní střelu do šibenice ven z brány. Vyrovnaný první poločas nakonec rozhodne 39.minuta, kdy po závaru před naší brankou jdou přece jenom domácí do vedení 1:0.

Bohužel začátek druhé půle se nám vůbec nepovede a za pár minut je po zápase. Plány na obrat končí ve smrtelné šestiminutovce, kdy inkasujeme tři branky. V 56., 57. a 62. minutě loví Vrána míč ze své sítě a po našich hrubých chybách se tak láme dosud velmi vyrovnaný zápas. Stav 4:0 pošle náš tým do kolen a zápas se vysloveně už dohrává. Domácí nám nakonec ještě v 81. minutě přibalí na cestu domů nepříjemného ,,bůra,, a zápas tak končí hrozivým výsledkem 5:0. Za dva zápasy jsme dostali 10 branek a dali jedinou a to ještě z penalty, což je velmi špatná vizitka našeho celku!

Příští týden, pokud se situace v týdnu nezmění, přivítáme doma favorizované Chválkovice, které jsme snad nikdy neporazili! Nezbývá nic jiného, než zkusit dát tým v týdnu dohromady a v sobotu se chytnout právě na tomto těžkém soupeři.

Sestava: Vrána – Nováček, Vlachopulos, Jati – Kováč T., Bajza, Furik, Babčák, Danel – Kratochvíl, Kováč L.
Střídali: Valiček, Srněnský M.

Rozhodčí zápasu: hlavní Labaš Roman, asistenti Matulík Radek a Votava Matěj

Fotogalerie: https://skretezarna.rajce.idnes.cz/Belkovice_SK_Retezarna_5_0/ 

Další výsledky 8.kola:
Chválkovice : Olešnice 2:3
Chomoutov : Troubelice 2:1
Hlubočky : Maletín 0:3
Bohdíkov : Konice 0:3
Lesnice : Náměšť 0:4
Paseka : Haňovice 2:0

qd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*