Archív

 

Program zápasů 1. – 3.10.2022

DSCF0869

Muži: sobota 1.10.2022 15:00 hod SK Řetězárna : Štíty

Dorost: sobota 1.10.2022 12:30 hod SK Řetězárna : Štíty

KP žáci starší/mladší: neděle 2.10.2022 10:00/11:45 hod Šternberk : SK Řetězárna

OP žáci: středa 5.10.2022 16:30 hod SK Řetězárna B : Lipová-lázně

Starší přípravka: pondělí 3.10.2022 16:30 hod SK Řetězárna : Jeseník

Mladší přípravka: neděle 2.10.2022 10:00 hod Mikulovice : SK Řetězárna

Gambrinus

Výsledky zápasů 24. – 26.9.2022

Dorost: Leština : SK Řetězárna 1:6 (0:2) branky Dvorník 5, Lašák

KP starší žáci: SK Řetězárna : Jeseník 0:19

KP mladší žáci: SK Řetězárna : Jeseník 2:4 (1:2) branky Nepožitek, Drábek

Muži: Sudkov : SK Řetězárna 3:2 (0:2) branky Maceček, Srněnský M.

Starší přípravka: Lipová-lázně : SK Řetězárna 7:13 (2:5) branky Růžička 4, Válek 3, Oškera 2, Zapletal 2, Fall, Oravec

Mladší přípravka: SK Řetězárna : Žulová 13:2 (6:1) branky Cycoň 2, Králík 2, Kubaník 2, Kubaníková 2, Maceček 3, Skřivánek, Viater

Program zápasů 24. – 26.9.2022

Muži: neděle 25.9.2022 15:00 hod Sudkov : SK Řetězárna

Dorost: sobota 24.9.2022 15:30 hod Leština : SK Řetězárna

KP starší/mladší žáci: sobota 24.9.2022 10:00/11:45 hod SK Řetězárna : Jeseník

OP žáci: sobota 24.9.2022 12:30 hod Stará Červená Voda : SK Řetězárna

Starší přípravka: pondělí 26.9:2022 16:30 hod Lipová-lázně : SK Řetězárna

Mladší přípravka: pondělí 26.9.2022 16:30 hod SK Řetězárna : Žulová

bgndfn

Výsledky zápasů 17. – 19.9.2022

DSCF6956

Muži: SK Řetězárna : Bernartice 2:7 (0:3) branky Vlachopulos, Jati

Dorost: SK Řetězárna : Lesnice 3:0 (1:0) branky Šimko, Michálek, Dvorník

KP mladší žáci: SK Řetězárna : Jesenec 4:2 (2:1) branky Kratochvíl, Stehlík, Zbíral, vlastní

KP starší žáci: SK Řetězárna : Jesenec 0:13 (0:5)

Program zápasů 16. – 18.9.2022

DSCF1304

Muži: sobota 17.9.2022 15:30 hod SK Řetězárna : Bernartice

Dorost: sobota 17.9.2022 13:00 hod SK Řetězárna : Lesnice

OP žáci: středa 21.9.2022 16:30 hod SK Řetězárna : Vidnava

KP žáci: neděle 18.9.2022 10:00/11:45 hod SK Řetězárna : Jesenec

Starší přípravka: pondělí 19.9.2022 16:30 hod SK Řetězárna : Bernartice

Mladší přípravka: pondělí 19.9.2022 16:30 hod Javorník : SK Řetězárna

vs vf

Výsledky zápasů 10. – 12.9.2022

Muži: Oskava : SK Řetězárna 2:5 (1:4) branky Žák, Obšil, Jati, Maceček, Srněnský

Dorost: Bludov : SK Řetězárna 8:3 (3:1) branky Dvorník 2, Michálek

KP žáci mladší: Chválkovice : SK Řetězárna 2:10 (1:4) branky Vrbka 2, Nepožitek 2, Drábek 2, Zbíral 2, Novák, Bílek

KP žáci starší: Chválkovice : SK Řetězárna 10:1 (5:1) branka Schneider

Starší přípravka: Vápenná : SK Řetězárna 6:20 (3:8)

Mladší přípravka: SK Řetězárna : Zlaté Hory 5:11 (2:6)