Archív

 

Výsledky zápasů 3. – 4.11.2018

Muži A: Bohuňovice : SK Řetězárna 2:0 (1:0)

Muži B: Velká Kraš : SK Řetězárna B 1:0 (0:0)

Poslední fotbalový víkend v roce 2018

Muži A: sobota 3.11.2018 14:00 hod Bohuňovice : SK Řetězárna
(odjezd z areálu SK v 11:30 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Januš Václav, asistenti Dokoupil Petr a Vedral Roman)

Muži B: sobota 3.11.2018 14:00 hod Velká Kraš : SK Řetězárna B 
(odjezd z areálu SK v 12:45 hod, jede se auty, rozhodčí zápasu: hlavní Jelen Vítězslav, asistent Jelínek Tomáš)

top-naradi-logo

Kopeme za fotbal

V rámci projektu Kopeme za fotbal pivovaru Gambrinus se utkáme v exhibičním zápase s prvoligovým celkem Baníkem Ostrava. Více info pro fanoušky později.

cof

Výsledky zápasů 27. – 28.10.2018

Muži A: Bohdíkov : SK Řetězárna neodehráno

Muži B: Vidnava : SK Řetězárna B 1:7 (0:2) branky Schneider 3, Obšil 2, Juríček, Zrník J.

Mladší žáci: SK Řetězárna : Loštice 6:3 (3:0) branky Šimko 3, Wadel, Wolf, Knilová

Dorost: SK Řetězárna : Bohuňovice 0:9 (0:6)

Starší žáci: SK Řetězárna : Supíkovice 6:3 (3:1) branky Dvorník 3, Knilová, Malčíková, Wadel

Program zápasů 27. – 29.10.2018

Muži A: sobota 27.10.2018 14:30 hod Bohdíkov : SK Řetězárna
(jede se autobusem, odjezd z areálu SK v 13:00 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Sedláček Libor, asistenti Molík Jan a Šafařík Petr, delegát Vyhnánek Tomáš)

Muži B: sobota 27.10.2018 14:30 hod Vidnava : SK Řetězárna B
(jede se auty, odjezd z areálu SK v 13:15 hod, rozhodčí zápasu: hlavní Červenka Antonín, asistent Škrabal Petr)

Dorost: sobota 27.10.2018 12:00 hod SK Řetězárna : Bohuňovice

Mladší žáci: sobota 27.10.2018 10:00 hod SK Řetězárna : Loštice

Starší žáci: neděle 28.10.2018 10:00 hod SK Řetězárna : Supíkovice

cng

12.kolo SK Řetězárna : Paseka 0:1 (0:0)

DSCF3669

Bez branek to nepůjde

Rozhodčí zápasu: hlavní Hampl Evžen asistenti Kučera Zdeněk a Lizna Oldřich

Fotogalerie: https://lisilka.rajce.idnes.cz/Muzi_A_-_SK_Retezarna_SK_Paseka/
Záznam utkání:

Další výsledky 12.kola:
Leština : Bohuňovice 0:4
Chválkovice : Bohdíkov 1:0
Bělkovice : Náměšť 1:2
Rapotín : Hlubočky 0:1
Konice : Troubelice 1:0
Haňovice : Maletín 1:2 na pk

Bez názvu