SK ŘETĚZÁRNA : STOMIX ŽULOVÁ 3:2 (1:2)

V rámcí 23.kola jsme přivítali na našem hřišti třetí tým tabulky Žulovou. Do utkání jsem vstupovali s tím, že již musíme zlomit naše jarní prokletí! Po začátečním oťukávání přišla první větší šance našeho mužstva, Jaroslav Kočí však hlavičkou těsně míjí hostující branku. Bohužel hned o 3 minuty později nás rozesmutněl Danilko, který krásnou střelou vymetl šibenici Tillovi branky. V 26. minutě mohl vyrovnat Roman Michálek, ale sám před brankářem hlavičkoval mimo. Ve 28. minutě mohlo být ještě hůř, již překonaného brankáře Tilla zastoupil na brankové čáře Bronislav Rudolf, který vykopává doslova na poslední chvíli. Ve 31. minutě však konečně vypukla radost i na naší straně, akrobaticky z voleje se krásně trefil Jaroslav Kočí. Tak jak je ale zvykem, neradovali jsme se dlouho, hned o dvě minuty později opět necháme úplně volného Danilka, který snad ze 20 metrů znovu nekompromisně zamíří svou střelu do šibenice naší branky. Opravdu krásné fotbalové momenty od tohoto hráče, bohužel které nás ale rozesmutněly. Poločas skončil tedy výsledkem 1:2.

Do druhého poločasu za nás snad nastoupilo jiné mužstvo! To co se dělo po celý druhý poločas, to fanoušci našeho klubu dlouho neviděli! Žulová se snad kromě zaváhání Opravila v 70.minutě nedostala do žádné šance a naše mužstvo ji mačkalo doslova jak citrón. Obrovské šance Koláčka, Michálka nebo opět Kočího ale brankou bohužel neskončili.  V 59. minutě ale přišlo zasloužené vyrovnání, kdy Dominik Nedvěd nedal krásnou střelou brankáří Žulové žádnou šanci. Ten samý hráč v 66. minutě znovu překonává hostujícího brankáře, bohužel i hostující obránce vykopává jistý gól přímo z brankové čáry. V 76.minutě se dostává do šance také vyjímečný střelec Matyas Salva, ale míjí hostující branku. Rozuzlení a zasloužené vítězství nám v 85.minutě zajišťuje Ladislav Oškera, který obloučkem přehazuje brankáře Žulové a na stadionu vypuká doslova radostné peklo! Náš tým pak již v klidu drží balón na kopačkách a vyčkává hvizd rozhodčího! Ten nastaví 2 minuty a konečně po jeho hvizu si naše mužstvo připisuje 3 body za vítězství nad štikou soutěže,  Žulovou! Následuje velká děkovačka s diváky, kteří dnes týmu vytvořili vynikající atmosféru a byly dvanáctým hráčem na hřišti! Náš tým předvedl nejlepší výkon poslední doby a zaslouženě vyhrál, sice jen o gól, ale Žulová za tuhle mírnou porážku může být jen ráda. Poděkování dnes patří jak všem hráčům na hřišti, tak i divákům za vynikající povzbuzování!

Sestava SK : Till, Salva, Juříček, Opravil, Rudolf, Nedvěd, Václavský, Oškera, Koláček, Michálek, Kočí  Střídali Ozsvald, Pospíšil

Fotky z utkání najdete na: http://skretezarna.rajce.idnes.cz/Sk_Retezarna_Stomix_Zulova_3_2

Příští týden zajíždíme v neděli na půdu Lesnice.

244

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*