SOKOL LESNICE : SK ŘETĚZÁRNA 2:5 (1:1)

Do Lesnice jsme v neděli odjížděli potvrdit stoupající tendenci našeho mužstva a pokud možno dovézt odtud 3 body. Odjížděli jsme téměř v kompletním složení, chyběl jen Radim Koláček a v posledních kolech ztracený syn Jakub Grimm, se kterým už asi naše mužstvo nebude dál počítat. Po začátečním oťukávání přišly zejména střely Nedvěda, které však minuly branku domácích. Ovšem v 19.minutě přišel krásný centr opět Nedvěda, který se dostal až na nepokrytého Kočího a ten poslal náš tým do vedení 1:0. Bohužel v 26.minutě bylo srovnáno, nepokrytý domácí útočník překonal našeho brankáře. Ve 32. minutě mohlo být ještě hůř, ovšem Till vytahuje krásný zákrok proti střele domácích a zachraňuje remízový stav. Ten už se do konce poločasu nezměnil. Druhý poločas jde přirovnat k totální destrukci Lesnice! Hned v 50.minutě střílí po centru Václavského svůj první gól v dresu Řetězárny Opravil. V 56.minutě se na hřiště dostává Dundík, který hned o minutu později zvyšuje vedení našeho týmu na 3:1. O další dvě minuty později je ještě veseleji, kapitán týmu Michálek zvyšuje hlavičkou již na 4:1. V dalších minutách přichází další naše šance, zejména akce Nedvěda a opět Dundíka zatím nekončí brankou. Ovšem v 67.minutě je v pokutovém území faulován Nedvěd, rozhodčí nekompromisně ukazuje na značku pokutového kopu a sám faulovaný zvyšuje již na 5:1. Lesnice je v úplné křeči a je zralá doslova na ručník. V 80.minutě se však dočkala aspoň zkorigování výsledku na 2:5. To už nic ale nezmění na tom, že si naše mužstvo připisuje vůbec první vítězství na tomhle hřišti. Záverečná velká děkovačka patří opět našim skvělým fanouškům, kteří vytvořili mužstvu doslova domácí atmosféru a zaslouží neméně větší pochvalu jako i náš celý tým! Náš tým, který před jarní sezónou prošel výraznými změnami, se postupně sehrával a nyní ukazuje vynikající formu! Dá se říct, že všechny jarní výkony s vyjímkou zápasu s Novým Malínem, byly velmi kvalitní, bohužel naše proměňování šancí bylo mizerné! V současné době je tým ve velmi dobré formě a pokud se jej dokáže udržet i pro příští sezónu, bude patřit jistě k horkým favoritům dalšího ročníku.

Sestava SK: Till, Salva, Nedvěd, Juříček, Oškera, Václavský, Opravil, Rudolf, Michálek, Kočí, Ozsvald Střídali: Dundík, Babčák, Pospíšil

Fotky z utkání najdete na: http://skretezarna.rajce.idnes.cz/Lesnice_SK_Retezarna_2_5#

V příštím kole přivítáme na našem hřišti nováčka soutěže, Rapotín. Utkání začíná v sobotu v 16:30 hod, všichni fanoušci fotbalu jsou srdečně zváni.

179

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*